მზადება PLUS პარასკევისთვის - ანასტასია ჯეირათის საყიდლების სია
წლევანდელი ივლისის პირველი პარასკევი შოპინგის მოყვარულთათვის უფრო მნიშვნელოვანი თარიღია, ვიდრე შავი პარასკევი შეიძლება იყოს შემოდგომაზე: 5 ივლისს PLUS-ის დაბადების დღეა, რაც იმას ნიშნავს, რომ ასობით პარტნიორ ობიექტში სასურველ ნივთებს ნახევარ ფასად შეიძენ!
PLUS პარასკევისთვის ყველა ასაკის, პროფესიის და ინტერესის მქონე ადამიანი თავისი სურვილების მიხედვით ადგენს საყიდლების სიას. მათ შორისაა სტუდენტი ანასტასია ჯეირათი, რომელიც PLUS სურვილების სიას გვიზიარებს:
ძალიან მიყვარს ფოტოების გადაღება და სამახსოვროდ შენახვა. ტელეფონში ხშირად მეკარგება და ამ ფოტოპრინტერით შემიძლია, უმარტივესად ამოვაპრინტერო ტელეფონიდან ფოტოები და გავაფორმო დღიურში. თვითონ პროცესიც ძალიან სასიამოვნოა და საუკეთესო სამახსოვრო ნივთია.
Zara Home-ის ვინტაჟური ნივთები და ოთახის დეკორაციები ძალიან მიყვარს და ფოტოების ეს კონკრეტული ჩარჩოც სიამოვნებით მექნებოდა. მსგავსი ნივთები ყოველდღიურობას ძალიან სასიამოვნოს ხდის. უნივერსიტეტს მალე ვამთავრებ და უკვე ვფიქრობ, რომ სწორედ ამ ჩარჩოში ჩავდებ იმ დღეს გადაღებულ ფოტოს.
ზაფხულში ბევრი პროდუქტი მაკიაჟისთვის ძალიან მძიმეა და ყველა ვცდილობთ ხოლმე, რომ მაქსიმალურად მსუბუქად გამოვძვრეთ. ზუსტად ამიტომ სულ სამ რამეს ვხმარობ კოსმეტიკიდან და ერთ-ერთი ეს ჰაილაითერია, რომელიც, ჩემი აზრით, საუკეთესოა და ამ სეზონს ძალიან უხდება.
ეს ჩემი ერთ-ერთი ჩემი საყვარელი ნივთია. პატარა ზომისაა, რაც ასეთი პროდუქტის შერჩევისას ჩემთვის მნიშვნელოვანი კომპონენტია, მარტივი სატარებელი რომ იყოს, და თანაც ისეთი ბზინვარე ვარდისფერი ფერი აქვს, რომ რუჯსაც ძალიან უხდება.
მიუხედავად იმისა, რომ სტუდენტი ვარ და თითქმის უკვე ვამთავრებ უნივერსიტეტს, მსგავსი “ბავშვური” ნივთები ყველა ჯერზე მაინც ძალიან მახარებს. დიდი სიამოვნებით მექნებოდა ეს მოწყობილობა, რადგან დარწმუნებული ვარ, ძალიან სახალისო იქნებოდა ბამბის ნაყინის მეგობრებთან ერთად მომზადება.
სამაგიდო თამაში საუკეთესოა როგორც სტუდენტებისთვის, ისე ყველა ასაკის ადამიანისთვის. სამაგიდო თამაშებს ვაგროვებ და ეს თამაში სულ ახლახან აღმოვაჩინე. მერწმუნეთ, საუკეთესო საშუალებაა მეგობრებთან დროის სასიამოვნოდ გასატარებლად და ყველას ვურჩევ, ვისაც ჩემსავით უყვარს სამაგიდო თამაშები.
ასეთია ანასტასიის სასურველი ნივთების სია PLUS პარასკევისთვის, რომელთა შეძენა პარტნიორ ობიექტებში შენც ნახევარ ფასად შეგიძლია. 5 ივლისს რომ მომზადებული შეხვდე, ყველა კითხვაზე პასუხს ამ ბლოგში იპოვი.
არ დაგავიწყდეს, რომ ყოველთვის და ყველგან Student Card-ით გადახდისას, ყოველ ერთ ლარზე ახლა უკვე 2 PLUS ქულას აგროვებ, რაც შემდეგ შეგიძლია სასურველ ნივთებში გადაცვალო!

shoppingPLUS Fridaywishliststudentinterests
This year's first Friday in July is more significant for shopping enthusiasts than Black Friday could be in the fall: July 5 is the birthday of PLUS, which means you can purchase desired items at half price at hundreds of partner locations!
For PLUS Friday, people of all ages, professions, and interests create their shopping lists according to their preferences. Among them is student Anastasia Jeirathi, who shares her PLUS wishlist:
I really love taking photos and preserving memories. I often lose them on my phone, and with this photo printer, I can easily print photos from my phone and decorate my journal. The process itself is very enjoyable and it's the best keepsake.
I adore vintage items and room decorations from Zara Home, and I would be delighted to have this specific photo frame as well. Such items make everyday life much more pleasant. I'm about to graduate from university and I'm already thinking that I will place a photo taken that day in this frame.
In summer, many makeup products are too heavy, and we all try to keep things as light as possible. That's why I use only three items from my cosmetics, and one of them is a highlighter, which in my opinion is the best and fits this season perfectly.
This is one of my favorite items. It's small, which is an important aspect when choosing such a product for me, so it's easy to carry, and it has such a shiny pink color that looks great with a tan.
Even though I'm a student and I'm almost graduating from university, I find joy in such “childlike” items every time. I would love to have this device, as I'm sure it would be a lot of fun to make cotton candy with friends.
Board games are the best for both students and people of all ages. I collect board games and recently discovered this one. Trust me, it's the perfect way to spend enjoyable time with friends, and I recommend it to everyone who, like me, loves board games.
This is Anastasia's wishlist for PLUS Friday, where you can also get these items at half price at partner locations. To be prepared for July 5, you'll find answers to all your questions in this blog.
Don't forget that whenever and wherever you pay with a Student Card, you now collect 2 PLUS points for every lari spent, which you can later exchange for desired items!