ახალი ციფრული PLUS ბარათი - აირჩიე უნიკალური დიზაინი და ისარგებლე შეთავაზებებით
საკუთარი სტილისა და ხასიათის გამოხატვა ბევრი განსხვავებული ფორმითაა შესაძლებელი. მათ შორის ისეთი ფორმალური ნივთითაც კი, როგორიც საბანკო ბარათია. საქართველოს ბანკის მობილბანკის 8.0 ვერსიაში ახალი ციფრული ბარათები დაგხვდება.
დიზაინის შერჩევა
განახლებული დიზაინი შესაძლებლობას მოგცემს სასურველი თემატიკა შენი განწყობისა და პიროვნების შესაბამისად შეარჩიო და გქონდეს ისეთივე უნიკალური ბარათი, როგორიც თავად ხარ. ბარათი სამი ძირითადი კატეგორიიდან შეგიძლი აირჩიო, ესენია – შენი ინტერესი, საქართველოს კუთხეები და საყვარელი ფერები.
ინდივიდუალიზმი
ყველა ადამიანი ინდივიდუალურია, ეს განსაკუთრებულობა კი საუკეთესოდ ჩვენს ინტერესებში ვლინდება. ხშირად ჰობი ხელოვნებას უკავშირდება – მუსიკასა თუ წიგნების კითხვას.
მშობლიური კუთხე
რა გამოხატავს საკუთარ იდენტობას იმაზე მეტად, ვიდრე მშობლიური კუთხე. ყველას გვაქვს ადგილი, რომელსაც განსაკუთრებული სითბოთი ვიხსენებთ და რომლითაც ვამაყობთ.
დიზაინის გამარტივება
ზოგიერთ ადამიანს შედარებით ნეიტრალური, სადა დიზაინი იზიდავს და ბარათის არჩევისას საყვარელი ფერების კომბინაციას ანიჭებს უპირატესობას.
PLUS ქულები
თუ PLUS ქულებს აქტიურად აგროვებ და იყენებ, გეცოდინება, რომ საქართველოს ბანკი ახალ-ახალ შეთავაზებებს მუდმივად სთავაზობს თავის მომხმარებლებს.
შეთავაზებები
მობილბანკის 8.0 ვერსიაში, გარდა სასურველი დიზაინის არჩევისა, გექნება იმის შესაძლებლობაც, რომ PLUS ბარათის მარტის თვის შეთავაზებები გაიაქტიურო.
როგორ უნდა მიიღო ახალი PLUS ბარათი?
ახალი PLUS ბარათის აღება საკმაოდ მარტივია – ამისათვის, თავდაპირველად, მობილბანკში უნდა შეხვიდე, შემდეგ გადახვდიე ჰაბში, აირჩიო ციფრული ბარათები და სასურველი დიზაინის არჩევის შემდეგ, გაააქტივო ბარათი.

Expressing your personal style and character is possible in many different ways, including with something as formal as a bank card. In the 8.0 version of the Bank of Georgia mobile banking app, you will find new digital cards.
Choosing a Design
The updated design will allow you to select a desired theme according to your mood and personality, giving you a unique card that reflects who you are. You can choose a card from three main categories: your interests, the regions of Georgia, and favorite colors.
Individuality
Every person is unique, and this individuality manifests best in our interests. Often, hobbies are related to art – whether it's music or reading books.
Native Region
What expresses your identity more than your native region? We all have a place we remember with special warmth and pride, a place that connects us with childhood memories and the best moments.
Simplifying Design
Some people are attracted to relatively neutral, simple designs, prioritizing combinations of their favorite colors when choosing a card.
PLUS Points
If you actively collect and use PLUS points, you will know that the Bank of Georgia constantly offers new promotions to its customers.
Offers
In the 8.0 version of the mobile banking app, in addition to choosing your desired design, you will also have the option to activate the promotions of the PLUS card for March.
How to Get a New PLUS Card?
Getting a new PLUS card is quite simple – first, you need to log into the mobile banking app, then navigate to the hub, select digital cards, and after choosing your desired design, activate the card.